Kalan Bakiye Geri Alınabilir Mi?

Merkezi İngiltere olan kuruluş Ceresline Voucher LTD. ye ait sanal para olarak piyasada yer almaktadır. Ön ödemeli olarak hizmet vermektedir. E-ticaret yapılırken güvenliği sağlamak amaçlı kullanılmaktadır.
           

 Nasıl Kullanılır?

 
 Ön ödemeli sanal kart satın alındığında 16 haneli bir şifre verilmektedir. Alışverişlerde ödeme yöntemi olarak paykasa seçilmelidir. 16 haneli kod ilgili bölüme girilerek alışveriş hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmış olmaktadır.
 
 Diğer mudillerine göre önde olan online paykasa kimlik bilgisi olmadan alışverişe imkan sağlar. Sitelerle hiç bir bilgiyi paylaşmaya gerek kalmamaktadır. Bilgilerin çalınması ve kopyalanmasının önüne geçilerek güvenlik kazandırır.
 

 16 Haneli Kodun Kayıp Olması Durumunda

 
 Sanal kart satın alındığında verilen kodun kaybolması, çalınması gibi durumlar olabilmektedir. Böyle bir durumda devreye online kart bozdurma hizmetleri devreye girmektedir. Kayıp ya da çalıntı durumunda vakit kaybetmeden temsilcilere ulaşılmalıdır. Bozdurma işlemi için hemen talep açılmalıdır.
 
 Sanal kartı satın aldıktan sonra alışverişten vazgeçilmekte, karttaki bakiyenin tamamı kullanılmamış olabilmektedir. Yine yetkililer aracılığıyla kart bozdurma işlemi yapılarak bakiye geri alınabilmektedir. Bu durumda kart şifrenizi yalnızca yetkili müşteri temsilcileriyle paylaşınız.