Online Paykasa Neden Önemli?

Günümüzün en dikkat çeken ön ödeme sistemlerinden biri olan Paykasa, bir çok özelliği ile birlikte farkını ortaya koymayı başarmıştır. Düşük fiyat ödeyerek sahip olabileceğiniz Paykasa kart ile internet üzerinden çok daha güvenilir alışverişler yapma fırsatı elde edebilmektesiniz.
 

 Paykasa Kart Hangi Özelliklere Sahip?

                        
 En önemli özelliği sunduğu güvenlik olan Paykasa kart, bunun yanı sıra kart aidatı ve faiz gibi ek masraflar içermediği için de tercih edilmektedir. Paykasa kart 16 haneli bir numaradan oluşmakta ve bu numara ile online ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilmektesiniz.
 
 Paykasa kart sayesinde alışveriş esnasında kimliğiniz hep gizli kalmakta ve böylece kötü niyetli kişilere karşı kendinizi koruyabilmektesiniz. Paykasa kartın tek kullanımlık olması da sizleri hırsızlık ve kaybolma durumlarına karşı korumaktadır. Ödemelerin kısa sürede ve sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlayan online Paykasa kart, en düşük komisyonlar ile satışa sunuluyor.
 
 Paykasa kart ile nakit ihtiyaçlarınıza da çözüm bulabilmektesiniz. Online kart bozdurma hizmetleri ile kartınızın içerisinde kalan ve kullanmadığınız bakiyeleriniz hesaplarınıza nakit olarak aktarılmaktadır. Paykasa kart ile ilgili 7/24 kesintisiz destek hattından yararlanabilirsiniz.