Paykasa Nedir?

Paykasa, bir kredi kartının sahip olabildiği tüm teknik özelliklere sahip olan, 16 haneli ve sayılardan oluşan, tek kullanımlık ve ön ödemeli kart yapısı ile üretilen bir kart olarak piyasaya sunulmuştur. Bir zamanlar kontör olarak kullanılan kartlara çok benzeyen Paykasa, internet üzerinden herhangi bir banka bilginizin güvenliğini riske atmadan, alışveriş yapmanızı sağlayan sistemlerdir Paykasa

Paykasa Kartın Özellikleri Nelerdir?

Paykasa kart sistemleri ile dileğiniz yerden, dilediğiniz ürünü alabilir ve ödemelerinizi aynı kredi kartınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz. Fakat Paykasa ön ödemeli kart sistemleri, tek seferlik bir kullanıma sahip olduğu için her hangi bir güvenlik sorununa sebep olmadan, sizlerin internet üzerinden online mağazalardan işlem yapabilmenizi sağlamaktadır. Paykasa kart sistemleri, aynı zamanda bankaların aldığı komisyonları da almadığı için oldukça karlı bir ödeme yöntemidir.

Paykasa Satın Alma İşlemleri

Paykasa Kart Almak için canlı destek , skype veya telefon numaramız üzerinden bize bağlanıp hangi bankadan havale yapacağınızı bildirip bizden hesap numaramızı istemelisiniz. Paykasa Kart Kodunuz için ödeme yaparken açıklama kısmına sadece telefon numaranızı yazarak (atm den kart işlem yapıcaksanız fişinizi mutlaka alarak ) tekrar bizimle iletişime geçmeniz ve bilgi vermeniz gerekmektedir. Satın Almış olduğunuz Paykasa Kart Kodunuz size Sms olarak gönderilecektir.