Paykasa Nedir? Avantajları Nelerdir?

Bu kart internet üzerinden alışveriş yapmamız için üretilmiş bir karttır. Günümüzde bir çoğumuz artık internete çok aşina olmuşuzdur. İnternet artık çağımızın olmazsa olmazlarından olan bir teknoloji ürünüdür. Sosyal medyadan tutun, haberlere ve alışverişe kadar her şeyi içinde barındırmaktadır. Peki internet üzerinden alışveriş yaparken hangi kartı kullanırız? Paykasa e-ticaret için üretilmiş yeni bir karttır. Özellikle kredi kartı olmayan veya kartı diğer ülkelerde geçmeyen kişilerin tercih edebileceği bir karttır.
 

 Paykasanın Güzel Yanları Nelerdir?

           
 Bu kartın en güzel yanlarından bir tanesi kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz bir karttır. Günümüzde dolandırıcılığın artmasından dolayı bir çok insan internet üzerinden alışveriş yapamamaktadır. Ayrıca online paykasa seri ve kolay bir işlem özelliğine sahiptir. Diğer güzel bir yanı kartın içindeki bakiyeyi nakit paraya çevire bilmenizdir.
 

 Nakite Çevirme İşlemi Nedir?

 
 Karta yüklediğiniz parayı istediğiniz zaman gidip nakit paraya çevirme imkanı sunmaktadır. Parayı nakit hale getirmekonline kart bozdurma hizmetleri aracılığı ile yapılmaktadır. Öncelikle müşteri hizmetlerini arıyoruz ve isteğimizi belirtiyoruz. Kart numarasını ve hesap numarasını verdikten sonra kısa bir süre içinde paranız o anki döviz kuruna göre hesabınıza aktarılır.